P8 – Yılbaşı Paketleri

YILBAŞI PROGRAMI HAKKINDA GENEL BİLGİ

Sevgili misafirlerimiz,

Yeni yıl geliyor. Biliyoruz hepiniz yılbaşı için çok heyecanlısınız. Nerden mi biliyoruz? Susmak bilmeyen telefonlardan ve sonsuz miktarda sorudan:) Şaka bir yana, yılbaşı eğlenceleri konusunda çok telefon alıyoruz. Biz de sizler için geçtik telefonun başına ve tek tek bütün ada restoranlarını aradık. Yılbaşı eğlencesi için sahildeki restoranlara Kumsal Butik Otel’de konakladığınızı söylediğiniz takdirde size rezervasyon konusunda yardımcı olacaklardır.

Büyükada’da pek çok son derece şık restoran bulunmaktadır. Şu an için canlı müzik ile yılbaşı eğlencesi yapan restoranlardan bazılarının programları netleşmiştir. Bu restoranlarda kişi başı yemekli yılbaşı eğlencesi 90 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Sayfanın biraz aşağısına indiğiniz takdirde bu restoranlardan bazılarının yılbaşı programları ile ilgili detaylı bilgileri göreceksiniz.

Şu ana kadar eğlence programı netleşen restoranlar şunlardır: BY ŞÜKRÜ, FAÇYO ve KAPRİ restoran. Bu restoranlar hemen vapurdan indikten sonraki sahil şeridindeki restoranlardır.

Fakat bu canlı müzikle yılbaşı programı yapan restoranlar dışında, bir de program yapmayan restoranlar var. Bunlar da çok güzel restoranlar fakat bunlarda özel bir program olmayacak. Bu restoranlarda Ala Carte menü olacak. Biz de sizin için tek tek sorduk, Ala Carte menü kişi başı ne kadar olur yılbaşı gecesi diye. Bir de dedik ki “farzedelim ki bir yılbaşı menüsü kadar yemek olsu ve 3-4 kadeh rakı olsun, kişi başı kaça mal olur?”. Aldığımız cevap şu oldu: takriben kişi başı 80-90 TL olur.

Büyükada’da bu restoranlarda yılbaşı gecenizi kutladıktan sonra otelimizde konaklayabilirsiniz. Böylelikle trafik sorunu yaşamadan uyuyabilirsiniz. Bu restoranlar ile otelimiz arasındaki yürüme mesafesi 2 dakikadır.Bizim otel olarak yılbaşına özel programımız şöyledir: 1) gece tam 12’de odaya şarap servisi, 2) odaya gül süslemesi, 3) ertesi gün saat 14:00 de geç check-out opsiyonu, 4) ertesi gün YENİ YIL BRUNCH’ı, 5) otel misafirleri arasında yapılacak olan çekilişte ödül olarak “Ocak ayı içerisinde haftaiçi bir gün kullanılmak üzere Deluxe odada konaklama” hediyesi verilecektir.

Büyükada’da yemekli eğlence yapan otellerde bulunmaktadır. Fakat onların maliyeti bizim konaklamamız ve sahildeki restoranlardaki yılbaşı eğlencesinin toplamından çok daha yüksek bir rakama malolmaktadır. Bizim otelimizde konaklayıp, dilediğiniz restoranda yılbaşı eğlencesine katılabilirsiniz.

Peki, yılbaşı gecesi fiyatlarımız nasıl? Bildiğiniz gibi yılbaşı gecesi özel bir gece ve çok yoğun bir rezervasyon talebi gelmektedir.  Yılbaşı gecesi oda fiyatlarımız aşağıdadır. Diğer otellerle karşılaştırıldığında fiyatlarımız son derece uygundur. Aşağıdaki fiyatlar 2 kişilik oda fiyatlarıdır. Fiyata kahvaltı dahildir. Yılbaşı gecesi EK YATAK ücreti 100 TL olacaktır:

Standard odalar: 300 TL    (resimler için tıklayın)
Superior bahçe odaları: 350 TL   (resimler için tıklayın)
Deluxe balkonlu bahçe manzaralı odalar: 400 TL   (resimler için tıklayın)
Deluxe balkonlu kısmi deniz manzaralı odalar: 450 TL   (resimler için tıklayın)
Teraslı deniz manzaralı odalar: 500 TL  (resimler için tıklayın)

 

YILBAŞI PAKETLERİ – YILBAŞI GECESİ OTELİMİZDE KONAKLAMA

yılbaşı paketleri ve YILBAŞI GECESİ
Gece tam 12’de odaya şarap servisi!
Yeni yıla çok değişik bir yerde sevgilinizle başbaşa girmek istermisiniz? Yılbaşı paketimiz iki kişilik oda-kahvaltı içermektedir. Paketimizde yer alan diğer şeyler şunlardır: 1) gece tam 12’de odaya şarap servisi, 2) odaya gül süslemesi, 3) ertesi gün saat 14:00 de geç check-out opsiyonu, 4) ertesi gün YENİ YIL BRUNCH’ı, 5) otel misafirleri arasında yapılacak olan çekilişte ödül olarak “Ocak ayı içerisinde haftaiçi bir gün kullanılmak üzere Deluxe odada konaklama” hediyesi verilecektir.Yılbaşında bizim bir programımız yok. Fakat Büyükada’daki restoranlar da muazzam eğlenceler var. Bu restoranlar hakkında bilgi edinmek için Büyükada’daki restoranlar linkine tıklayınız. Ama sınırlı sayında yer var. O yüzden önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
Detayları öğrenmek için bize (0531) 337-33-30’dan ulaşabilirsiniz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.

 

YILBAŞI’nda CANLI EĞLENCESİ OLAN BÜYÜKADA RESTORANLARI

FAÇYO RESTORAN Telefon: 216-382-6063
yılbaşı paketleri Kategori: Türk Mutfağı, Deniz Mahsulleri.
Adres: Gülistan Caddesi No:6 Büyükada
Telefon: 216-382-6063
Web Sitesi: http://www.facyo.com.tr/
Yılbaşı Programı:Orkestra Şefi Aydoğan ve Fasıl Ekibi ile canlı müzik. Limitsiz Yerli içki, 10 çeşit meze, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı. Kişi başı 120 TL.
Bu restorana ait FEŞMEKAN yorumunu görmek için tıklayınız.
BY ŞÜKRÜ RESTORAN Telefon: 216-382-1245
yılbaşı paketleri Kategori: Deniz Mahsulleri.
Adres: Gülistan Caddesi No:6 Büyükada
Telefon: 216-382-1245
Web Sitesi:
www.bysukru.com.tr/
Yılbaşı Programı: Gökhan ve orkestrası ile canlı müzik. Limitsiz yerli içki, 10 çeşit meze, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı. Kişi başı 150 TL.
Bu restorana ait FEŞMEKAN yorumunu görmek için tıklayınız.
KAPRİ RESTORAN Telefon: 216-382-2168
yılbaşı paketleri Kategori: Deniz Mahsulleri.
Adres: Gülistan Caddesi No:6 Büyükada
Telefon: 216-382-2168
Yılbaşı Programı Yunan, Grek, Türkçe canlı müzik. Limitsiz yerli içki, 8 çeşit meze, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı. Kişi başı 150 TL.
Bu restorana ait FEŞMEKAN yorumunu görmek için tıklayınız.

 

BÜYÜKADA RESTORANLARI

yılbaşı paketleri

Büyükada’daki restoranlar konusunda inanılmaz çok soru alıyoruz. Bu nedenle şöyle bir restoranlar sayfası yapma gereği duyduk. Bu sayfada bizim bilgimiz dahilindeki restoranların resimleri, telefonları, adresleri, web siteleri ve ayrıca bu restoranlar hakkında FEŞMEKAN isimli web sitesinde yer alan yorumlara linklerini bulabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en altında, bu restoranların KUMSAL BUTİK OTEL’e uzaklığını Google haritası üzerinden gösteren krokiler yer almaktadır. Çok daha detaylı bilgi için Büyükada’daki restoranlar linkine tıklayınız.

yılbaşı paketleri

Bu restoranların çoğu vapur iskelesine çok yakındır. Çoğu vapur iskelesinden otelimize yürüme güzergahı üzerindedir. Saymak gerekirse: Kapri, Milto, Milano, By Şükrü, Lido, Ali Baba, Façyo, Sefanın Yeri, Antepli, Konak, Köşem, Sultanahmet Köftecisi.

yılbaşı paketleri