P16 – Aromaterapi SPA Paketi

aromaterapi spa paketi AROMATERAPİ SPA PAKETİ
Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız, bu paket tam size göre
Şehir karmaşasında sevgilinizle başbaşa kalamıyor musunuz? İşte size sevgilinizle kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir fırsat. AROMATERAPİ Spa paketi ile kendinizi ve sevgilinizi şımartın! Bilinen en eski tedavi yöntemlerinden biri de masaj ile tedavidir. Masajın refleks etkisi ile genel bir gevşeme sağlanır, mekanik etkisi ile de dolanım artar, kas içi yapışıklıklar azalır, kas içi sıvılar hareketlenir. Aromaterapi masajı ruhunuzu ve duygularınızı yatıştıran, stresten uzaklaştıran, daha duru ve sakin bir zihin yapısına sahip olmak isteyenlerin tercihidir. AROMATERAPİ SPA paketimiz bir oda süslemesi (KÜÇÜK KALP süslemesi) ve bir SPA setinden oluşmaktadır. SPA seti banyo tuzu, banyo köpüğü, banyo losyonu, banyo jeli , lif ve fırça içermektedir. AROMATERAPİ Spa paketimiz ile sevgilinizle aranızdaki duygusal ve tensel teması güçlendirip ve onu çok mutlu edebilirsiniz.
Romantizmin doruğa çıktığı Büyükada’da, adanın en güzel butik oteli Kumsal Butik Otel sizin için çok özel süsleme seçenekleri sunuyor. Oda süsleme seçeneklerimizi inceleyip istediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Biz çok sık oda süslemesi yapıyoruz. Hem süslemenin güzelliği, hem de ekonomikliği konusunda çok iddialıyız. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.
 Detayları öğrenmek için bize (0216) 382-12-58’den ulaşabilirsiniz.

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.

Aromaterapi Spa paketi ile sevgiliniz size tekrar aşık olacaktır! Size vereceğimiz aromaterapi spa paketindeki ürünlerin aromalarını seçebilirsiniz. Aroma seçenekleri şunlar: limon, portakal, vanilya, lavanta ve çikolata! Evet yanlış duymadınız Çikolata. Sevgiliniz mis gibi çikolata kokacak! Aromaterapi hakkında biraz bilgi edinmek isterseniz Wikipedia’ya bakabilirsiniz. Bu paketimizden yararlanmak isterseniz en az 3 gün öncesinden haber vermelisiniz.