P15 – Sevgili Paketi

sevgili paketi SEVGİLİ PAKETİ
…Deniz ve ay.. bir kabarıp bir durulmayı.. bir küsüp bir barışmayı.. gelemeyişi ve gidemeyişi.. gelişi ve gidişi.. sonsuz uzaklığı.. sonsuz ayrılığı.. ama aynı zamanda sonsuz yakınlığı.. sevenlerin birbirine ayna olmasını.. gerçek aşklarını dalga diliyle anlatmaya devam ediyor… Seninle sevgilerin bahar mevsimini yaşıyorum bir tanem… Bütün pembe güller senin; Sevgililer Gününde, sende benimsin bir tanem!
Bu paket orjinal olarak 14 Şubat Sevgililer günü için hazırlanmıştı. Fakat o kadar yoğun talep görüyor ki, paketi hergün uygulamaya karar verdik. Ne zaman isterseniz bu paketi sipariş edebilirsiniz. Paketlerimizde (1) güllerle oda süslemesi, (2) şarap, (3) odaya kahvaltı servisi, (4) Milto restorandan getirtilecek odanızda başbaşa yiyebileceğiniz, 4 çeşit meze ve tatlı da içeren balık menüsü, (5) fayton turu, (5) pasta, (6) sevgilinizi özel hissettirebileceğiniz banyo spa seti gibi şeçenekler bulunmaktadır. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki tablodan görebilirsiniz. Detayları öğrenmek için bize (0531) 337-33-30’den ulaşabilirsiniz.

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde ve başka hergün de kendinizi ve sevgilinizi çılgınca şımartabilirsiniz. Aşağıda otelimizin sunduğu değişik seçenekleri görebilirsiniz. Sevgililer gününü Kumsal Butik Otel’de geçirmek bir ayrıcalıktır. Sevgiliniz size tekrar aşık olacaktır!

Aşk dolu bir gün sizi bekliyor!