Odalarımız

FARKLI ODA SEÇENEKLERİ: ODA SÜSLEME SEÇENEKLERİ:
Oda çeşitlerimizi incelemek için istediğiniz oda tipine tıklayınız. 

Oda süsleme çeşitlerimizi incelemek için aşağıdaki resime tıklayınız.
odalarımız

 

DEĞİŞİK ODA TİPLERİ HAKKINDA GENEL AÇIKLAMA

İster sakin bir tatil için bir arayış içinde olun isterse macera dolu bir aktivite, geniş balkon ve terasların, rahat yatakların bulunduğu 21 odası ile Kumsal Otel, konaklamalarınızda size lüks ve dinlendirici bir deneyim sunuyor.
Odaların dekoru, modern ve klasik tarzın karışımı dekoru ve geleneksel yatak örtüleriyle tüm duyularınıza hitap ediyor. Ferah banyolar modernlik duygusunu stil sahibi armaturler ve mimari bakış açısı ile birleştiriyor.
Büyükada’nın yeni çekici oteli size benzersiz bir lokasyon ve mükemmel bir servis sunuyor. Ayrıca rahatlamanız ve kendinizle iyi vakit geçirmeniz için her türlü imkanı sağlarken, adanın heyecan ve zengin tarihini sizinle kucaklaştırıyor.

 

ODALARIMIZI İSMİYLE İSTEYIN

Oda tiplerimiz 5 kategoriden oluşmaktadır. Oda fiyatları odaların binadaki lokasyonuna ve manzarasına göre değişmektedir. Odaların iç dekorasyonu tamamen aynıdır. Bütün odalarımızda klima, televizyon, buzdolabı kendi banyosu bulunmaktadır. Oda tipleri şunlardır:
A) DELUXE ODALAR – TERASLI: Bunlar kendi terası olan odalarımızdır. Bazıları full, bazıları ise kısmi deniz manzaralıdır. Mehtaba karşı şarap keyfi yapılabilecek odalarımızdır.
B) DELUXE ODALAR – BALKONLU: Bunlar balkonlu ve nispeten geniş odalarımızdır. Bazıları kısmi deniz manzaralıdır. Bu odalarımız birinci ve ikinci katta yer almaktadır.
C) SUPERİOR ODALAR – BALKONLU: Bu odalarımız resepsiyon katındadır. Bahçe manzaralı ve balkonludur.
D) SUPERİOR ODALAR – BAHÇE: Bunlar müstakil bahçe odalarımızdır.
E) STANDARD ODALAR: Bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. İki çeşit standard odamız mevcuttur. Bir oda çeşidimiz yarı zemindir. Diğer oda çeşidimiz de ise cam ve balkon yoktur. Bu odalarımız ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

 

SUPERIOR ve DELUXE Odalardan Karma İç Görüntüler

Aşağıdaki birinci galeride otelimizdeki Superior ve Deluxe odalardan alınmış çeşitli resimleri görebilirsiniz. Sonraki galerilerde ise diğer oda kategorilerine özel görüntüleri bulabilirsiniz.

145
« 1 arasında 14 »

Yukarıdaki albümü görüntüleyemiyorsanız, bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Superior ve Deluxe odalardan karma iç görüntüler 

odalardan karma ic goruntuler odalardan karma ic goruntuler

 

FARKLI ODA ÇEŞİTLERİNİN DETAYLI RESİMLERİ: Aşağıdaki resimler amatör bir kamerayla, herhangi bir özel ışıklandırma koşulu olmadan çekilmiştir.

 

TERASLI DELUXE Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Aşağıdaki resimler TERASLI DELUXE odalarımızdan bazılarına aittir. Bunlar kendi terası olan odalarımızdır. Bazıları full, bazıları ise kısmi deniz manzaralıdır. Mehtaba karşı şarap keyfi yapılabilecek odalarımızdır.

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Teras odalarından karma görüntüler

teras manzara   teras ic goruntuler

 

 

DELUXE BALKONLU Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Aşağıdaki resimler DELUXE BALKONLU odalarımızın dıştan görüntüsüne aittir. Bazıları ön cepheye, bazıları ise arka cepheye bakmaktadır. Bunlar balkonlu ve nispeten geniş odalarımızdır. Bazıları kısmi deniz manzaralı, bazıları ise bahçe manzaralıdır.

 

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Deluxe odalardan karma görüntüler

teras manzara
ön cephe dış görüntü
teras manzara
ön cephe iç görüntü
teras manzara
arka cephe iç görüntü

 

 

SUPERIOR BALKONLU Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Aşağıdaki resimler SUPERIOR BALKONLU odalarımızın dıştan görüntüsüne aittir. Bunlar arka cepheye bakmaktadır. Resepsiyon katında ve balkonlu odalarımızdır.

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Superior balkonlu odalardan görüntüler

superior balkonlu

 

 

SUPERIOR BAHÇELI Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Aşağıdaki resimler SUPERIOR BAHÇELI odalarımızın dıştan görüntüsüne aittir. Bu odalarımız müstakil bahçe odalarıdır ve direk bahçeye açılmaktadır.

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Superior bahçe odalardan görüntüler

superior balkonlu

 

 

STANDARD Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Bunlar aynı zamanda ekonomik olarak adlandırdığımız odalarımızdır. Bu odalarımızda da klima, televizyon, buzdolabı, banyo bulunmaktadır ve bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. Bu odalarımız ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır. İki çeşit standard odamız mevcuttur. Bir oda çeşidimiz yarı zemindir. Aşağıdaki resimler balkonsuz standard odalarımıza aittir. Otelimizin girişi yüksek giriştir. Bu odalarımız girişin altındaki yarı-zemin kattadır. Ozel olarak izole edilmiştir ve iç dekorasyonu diğer odalara göre daha zengindir. Içlerinde Josephine aşk koltuğu (love-seat) bulunmaktadır.

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Standard odalardan görüntüler

standard  standard

 

 

EKONOMİK Odalarımızdan Bazı Görüntüler:

Ekonomik oda çeşidinde cam ve balkon yoktur. Bu oda ön cephe ile arka cephe arasındaki iki oda arasında kalmaktadır. Bütün iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla aynıdır, sadece penceresi ve balkonu yoktur. Bu odalarımızda da klima, televizyon, buzdolabı, banyo bulunmaktadır ve bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. Bu odalarımız ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

Bu odalarımızın iç görüntülerine ait karma resimler görmek isterseniz, ya aşağıdaki resimlere ya da şu linke tıklayınız: Penceresiz odalardan görüntüler

standard

 

 

ODA SÜSLEME SEÇENEKLERİ:

odalarımız

ODA SÜSLEME SİPARİŞİ : Arzu ettiğiniz takdirde odanızı süsletebilirsiniz. Oda süslemesi ekstra ücrete tabiidir. Süslemelerde gül, begonvil, lilyum gibi çiçekler, şarap, pasta ve meyve kullanılmaktadır.
Ücret, oda süslemesi için kullanılan malzemenin ücreti olarak belirlenmektedir. Aşağıda, her bir süsleme çeşidinin altına süslemenin kaça malolabileceğine dair küçük açıklamalar bulabilirsiniz. Çok yaratıcı oda süslemelerimiz var. Misafirlerimiz için olmazı olduruyor, bulunmazı buluyoruz. Mesela Mahlep’ten şarap yapılıyormuş, onu bile bulduk. O süslemelerine Nazen likörleri ve meyve şarapları da çok yakışıyor, bizden söylemesi.

Aşağıdaki tabloda birçok oda süsleme seçeneği arasından daha rahat seçim yapabilmeniz için oda süslemelerinin kategorileri bulunmaktadır. Oda Süslemeleri Seçeneklerinin detaylarını +90-531-337-33 30 dan öğrenebilirsiniz.

odalarımız

 

KÜÇÜK KALP SÜSLEMELERİ Designed by YASEMİN & RÜYA & KEMAL & KADİR
odalarımız “♥ Aslında bu denli güzel kokmaz hiç bir karanfil, Onda seni kokladığımdan bunca güzel. Aslında bu denli güzel olmaz hiç bir Sarıyer, Orda seni öptüğümden bunca güzel.”
Süsleme Detayları: Yukarıda güllerle “KALP” şeklinde süslenen bir başka odamızın resimleri yer almaktadır.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: gül yaprakları, kurdele, papatya
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler:
İlk başbaşa zaman.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BEGONVİL YAĞMURU Designed by RÜYA
odalarımız “♥ Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var…”
Süsleme Detayları: Yukarıda begonvillerle süslenen DELUXE bir odamızın resimleri yer almaktadır. Begonvil aynı zamanda otelimizin amblemini esinlendiğimiz çiçektir. Bu çiçek sadece yaz mevsiminde bulunduğundan, bu süsleme sadece yazın yapılabilir.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: begonvil çiçekleri
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler:
İlk başbaşa zaman.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

İYİ Kİ DOĞDUN SEVGİLİMMM Designed by RÜYA
odalarımız
“♥ Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan “
Süsleme Detayları: Yukarıda Güllerle “İyi ki Doğdun” şeklinde süslenen bir odamızın resimleri yer almaktadır. Bu süsleme 20 adet gül ile yapılmıştır.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Gül yaprakları
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Doğum günü kutlaması.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

GÖKTEN SEVGİLİME GÜL YAĞIYOR Designed by RÜYA
odalarımız
” ♥ Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da… Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de… Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek…”
Süsleme Detayları: Yukarıda bir balayı çifti için 16 tane gül ile süslenen DELUXE bir odamızın resimleri yer almaktadır.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: BALAYI, İlk başbaşa zaman.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BENİ AFFET SEVGİLİM, SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM, SENİ ÇOK SEVİYORUM Designed by YASEMİN
odalarımız
” ♥ BENİ AFFET SEVGİLİM, SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM, SENİ ÇOK SEVİYORUM…”
Süsleme Detayları: Bir misafirimiz kalbini kırdığı sevgilisinden özür dilemek için bu sürprizi hazırlamamızı istedi. Personelimiz Yasemin’in tasarımı.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Özür dileme, İlk başbaşa zaman.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

KALBİMİN EN DERİN YERİNDEN SEVİYORUM SENİ Designed by YASEMİN
odalarımız
” ♥ Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok…”
Süsleme Detayları: Begonvillerle yapılmış kocaman bir kalp.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: begonvil çiçekleri
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

AŞKI ŞU KUPKURU DUDAKLARA SOR Designed by RÜYA
odalarımız
” ♥ Aşk nedir, bilmiyorsan gecelere sor, şu sapsarı yüzlere, şu kupkuru dudaklara sor…”
Süsleme Detayları: ….
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Lilyum, güller, Mahlep şarabı.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

FİRUZE SULTAN Designed by RÜYA
odalarımız
” ♥ Başımın belası… Nefretimin yabancısı., Sevgimin ölümsüzü., Aşk öksüzü, Ya yanıma gel, ya aklımdan git….”
Süsleme Detayları: ….
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Lilyum, güller, şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

HÜRREM SULTAN Designed by RÜYA
odalarımız
” ♥ Ben olmayınca bu güller, bu serviler yok. Kızıl dudaklar, mis kokulu şaraplar yok. Sabahlar, akşamlar, sevinçler tasalar yok. Ben düşündükçe var dünya, ben yoksam o da yok.- Ömer Hayyam…”
Süsleme Detayları: ….
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

AŞKINLA ERİYORUM. GÖRMÜYOR MUSUN? Designed by YASEMİN
odalarımız
” ♥ Uğrama artık geçerken… Öylesine uğradığın, geçemiyor senden…”
Süsleme Detayları: ….
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Begonvil, güller
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

SEVEN NE YAPMAZ? Designed by RÜYA
odalarımız
” ♥ Seven ne yapmaz…”
Süsleme Detayları: ….
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Begonvil ve güller
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Sen bir tanesin.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

NEFESİME süslemesi Designed by RÜYA
odalarımız
“♥ Aşk başlamadan güzel, Kalplerde heyecan, Bakışlarda korku olduğu zaman güzel… Birbirimize sezdirmemek için çırpınış, Başkaları görmesin diye çabalayış, Gözlerim gözlerinin mavisine değdiği zaman… Aşk başlamadan güzel…”
Süsleme Detayları: Bu süsleme güller, begonviller ve 2 adet şarap ile yapılmıştır. Süslemeyi isteyen misafirimiz teraslı odamızda konaklamıştır.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, begonvil çiçekleri ve şaraplar.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler:
Seni ne kadar sevdiğimi söyleme kelimeler yetmiyor.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

AŞK MELEĞİM NERELERDEYDİN Designed by RÜYA
odalarımız
“♥ Tam zamanında geldin…”
Süsleme Detayları: Müstakil bahçe odasında güller, begonvil ve Red Label viski ile yapılan bir süsleme.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, begonvil ve Red Label viski
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Aşkımı itiraf ediyorum, şimdiye kadar söylememiştim ama şimdi haykırmak istiyorum.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BENİM SEVGİLİM COK ÖZEL BİRİ Designed by PELİN
odalarımız ” ♥ Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!”
Süsleme Detayları: Bu süsleme full deniz manzaralı teras odamızda kalan bir misafirimiz icin yapılmıştır. Süsleme Lilyum ve güllerden oluşmaktadır. Ayrıca şarap da konulmuştur.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Lilyum, gül ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: İlk başbaşa zaman.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

İZMİRİN ERKEKLERİ DE GÜZELDİR Designed by RÜYA
odalarımız “♥ Sakın benim seni özlediğim kadar özleme!… Canın yanar, yüreğin sökülür, nefesin kesilir dayanamazsın!”
Süsleme Detayları: Bu süsleme bayan bir misafirimiz tarafından sipariş edilmiştir.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, begonvil çiçekleri ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

AŞKIN RENGİ NE OLABİLİR? Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥Geldin ya! şimdi herşey güzel seninle. yürümenin, konuşmanın, nefes almanın bir başka anlamı var artık. sen varsın ya, herşey bambaşka gözlerimde…”
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, Lilyum ve Nazen Vişne Likörü
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

KALBİME İYİ BAK, SANA EMANET Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Bir Türk Erkeği, hiç cümle kurmadan “eyvallah”, “bakarız”, “hayırlısı” ve “kısmet” diyerek en az 5 yıl yaşayabilir. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, Lilyum ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BÜYÜKADA’DA EVLENELİM Mİ? Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Belki sen en çok kendini sevdin. Seninle en büyük ortak yanımız da buydu zaten. Sen de, ben de seni seviyorduk. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, Lilyum ve beyaz şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BALAYI SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Bir gün gelir dünyanın bir yerinde yıllarca senin haberin olmadan yaşamış birine bütün hayatını anlatmak istersin…”
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, Lilyum ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BÜYÜK KALP SÜSLEMELERİ Designed by YASEMİN
odalarımız ” ♥ Gitmekle gidilmiyor ki… Gitmekle gitmiş olamazsın ; Gönlün kalır, aklın kalır, anıların kalır.”
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Gül yaprakları
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

GÜL VE ŞARAP SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Hiç kimsenin iyi gelmediği yerden sarıyorsun yaralarımı. Hiç kimsenin dokunamadığı yerden kanatıyorsun sonra. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BALKON SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Sen bende neleri öpüyorsun bir bilsen … Kocaman Bir Çocuğu Öpüyorsun “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, meyve ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

HAFTASONU SENİNLE ZAMANI DURDURMAK İSTİYORUM Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Şarabım aşk ateşidir, hele onun eliyle sunulursa öyle bir ateşe odun kesilmezsen yaşamak haram olur sana. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, meyve ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

LİLYUM SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Söz dalga dalga coşmada amma onu dudakla, dille değil, gönülle canla anlatman daha iyi. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, Lilyum ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.
KARIŞIK SÜSLEMELER Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Su nasıl yıldızı, ayı aksettirir, gösterirse bedenler de canı, aklı bildirir, gösterir. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, begonvil çiçekleri ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

GÜL SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Can, aşktan binlerce edep öğrenmede, öylesine edepler ki mekteplerde okunup öğrenilmesine imkan yok. “
Süsleme Detayları: ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, begonvil çiçekleri ve şarap
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

HAZİNE AVCISI SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Gökyüzünde, yıldızlar arasında parlak ay nasıl görünürse aşık da yüzlerce kişi arasında öyle görünür, o göründümü herkesin parlaklığı söner. “
Süsleme Detayları: ♥ Gel seninle bu haftasonu küçük bir oyun oynayalım.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Güller, meyve ve şarap.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

BEGONVİL SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥Akıl bütün gidilecek yolları bilse bile, gene aşk yolunu bilemez, şaşırır kalır. “
Süsleme Detayları: ♥ Begovillerle yapılmış süslemeler. Yer yer gül de kullanılmıştır. Begonvil Haziran – Kasım arası bulunabilen bir çiçektir.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Begonvil çiçekleri.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

 

ORTANCALI SÜSLEMELER Designed by KEMAL ve CENK
odalarımız ” ♥Akıl bütün gidilecek yolları bilse bile, gene aşk yolunu bilemez, şaşırır kalır. “
Süsleme Detayları: ♥ Begovillerle yapılmış süslemeler. Yer yer gül de kullanılmıştır. Begonvil Haziran – Kasım arası bulunabilen bir çiçektir.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: Begonvil çiçekleri.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Seni seviyorum, ötesi yok.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

 

 

YILBAŞI SÜSLEMELERİ Designed by RÜYA
odalarımız ” ♥ Yeni yıl size yeni aşklar getirsin. “
Süsleme Detayları: ♥ Güllerle yapılan bir süsleme.
Süsleme İçeriği: Bu süslemede kullanılan malzemeler şunlardır: gül.
Süslemenin Kullanılabileceği Aktiviteler: Yılbaşı.
Diğer Resimler: Bu süslemeye ait diğer resimleri görmek için tıklayınız.
Oda Süslemeleri Seçenekleri İçin: +90-531-337-33 30
Detaylar için ODA SÜSLEMELERİ linkine tıklayınız.

odalarımız

BEN NASIL BİR SÜSLEME YAPSAM: Sıradışı olmayı deneyebilirsiniz! Sevgilinizi şımartın. O bunu hakediyor:)

odalarımız

 

Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon: +90- 0216-382-12 58

Rezervasyon İçin Cep Telefonu: +90-531-337-33 30

Faks : +90-0216-382-12 59

E-mail: info@kumsalbutik.com

Adres: ALTINORDU CAD. NO:32 BÜYÜKADA / İSTANBUL

Yol Tarifi: Vapurdan indikten sonra denizi arkanıza alıp sola döneceksiniz. Sahildeki restoranların arasından ilerleyerek Adalar Belediyesine ulaşacaksınız. Belediye binasının yan tarafından paraleldeki Altınordu caddesine geçeceksiniz. Kumsal Butik Otel Adalar Belediyesinin 100 metre ilerisindedir. Tabelasını göreceksiniz zaten.

Pırıl pırıl bir ada sabahından…

no images were found

Karlı romantik bir günden ada manzaraları…

 

OTELİN KONUMU:

Otelimizin Büyükada’nın en elit semtinde bahçeli nizam yalı ve köşklerin arasında yer almaktadır. Vapur iskelesine 4 dakika yürüme mesafesinde olmasına rağmen, bulunduğu bölge itibariyle çok huzurlu ve sessiz bir atmosfere sahiptir. Otelimiz sahil şeridine 20 metre uzaklıktadır.

DENİZ, PLAJ, KUM:

Çok sık aldığımız sorulardan birisi “Nerede denize girebiliriz” sorusudur. misafirlerimiz bizim birlikte çalıştığımız Prenses Koyu Plajından indirimli olarak faydalanabilir. Prenses Koyu Plajına 3 şekilde gidebilirsiniz: (a) Motor iskelesinden motorlar kalkıyor, prenses koyu plajına ücretsiz yolcu taşıyor (b) TREK bisiklet’ten bisiklet kiralayarak (c) fayton ile. Daha detaylı bilgi için otelimize geldiğinizde broşürümüzü isteyin.

NEREDE YEMEK YİYEBİLİRSİNİZ?

Adaya gelen müşterilerimiz genelde sahildeki balık restoranlarında, deniz ve mehtaba karşı balık keyfi yapmayı tercih etmektedir. Vapurdan indiğinizde sola döndüğünüzde bu restoranların dizili olduğu sahil sokağına gireceksiniz.
Sahile paralel sokaklarda daha ekonomik yemek yenebilecek gerek ev yemekleri gerekse de kebapvari yiyecekler satan restoranlar mevcuttur. Resepsiyonistimize hangi restoranları önereceği konusunda danışabilirsiniz. Restoranlardan otele de yemek siparişi verebilirsiniz.

ODALAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ:

  • 21 tane odamız bulunmaktadır. Bütün odalarımızda aynı dekorasyon ve konfor mevcuttur. Her odanın kendi banyosu vardır ve banyolarda duş bulunmaktadır. Bütün odalarımızda televizyon, buzdolabı, klima, minibar bulunmaktadır. Minibar ayrıca ücretlendirilmektedir.
  • Odalarımız 2 kişiliktir. Rezervasyon yapılırken 2 kişi üzerinden oda rezervasyonu yapılır. Oda ücretleri 2 kişilik konaklama ücretini yansıtmaktadır. Ücretlendirme kişi başı olarak yapılmamaktadır. Tek kişilik odamız yoktur. Sadece bazı odalarımıza ek yatak konulabilir. Ek yatak ekstra ücrete tabiidir. Oda ücretine 2 kişilik kahvaltı ve konaklama dahildir.
  • Evlilik cüzdanı şartımız yoktur.
  • Otele giriş saatimiz 14:00, çıkış saatimiz 12:00’dır.
    Kahvaltı sabah 8:00 – 10:00 arası servis edilmektedir.

ODA FİYATLARI:
Oda fiyatları haftasonu ve haftaiçi olarak değişmektedir. Tüm dünya otellerinde olduğu gibi Cuma ve Cumartesi günleri haftasonu kabul edilmektedir. Pazar – Pazartesi – Salı – Çarşamba – Perşembe günleri ise haftaiçi tarifesinden ücretlendirilir.

Oda fiyatları odaların binadaki lokasyonuna ve manzarasına göre değişmektedir. Bunun dışında odaların iç dekorasyonu tamamen aynıdır. Oda tiplerimiz 5 kategoriden oluşmaktadır.
A) DELUXE ODALAR – TERASLI: Bunlar kendi terası olan odalarımızdır. Bazıları full, bazıları ise kısmi deniz manzaralıdır. Mehtaba karşı şarap keyfi yapılabilecek odalarımızdır.
B) DELUXE ODALAR – BALKONLU: Bunlar balkonlu ve nispeten geniş odalarımızdır. Bazıları kısmi deniz manzaralıdır.
C) SUPERİOR ODALAR – BALKONLU: Bu odalarımız balkonludur.
D) SUPERİOR ODALAR – BAHÇE: Bunlar müstakil bahçe odalarımızdır.
E) STANDARD ODALAR: Bunlar aynı zamanda ekonomik olarak adlandırdığımız odalarımızdır. Bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. İki çeşit standard odamız mevcuttur. Bir oda çeşidinde cam ve balkon yoktur. Diğer oda çeşidimiz ise yarı zemindir. Bu odalarımız ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

ODA TİPİ AÇIKLAMA ODA FİYATI ODA FİYATI
   

Hafta İçi

Haftasonu
(Cuma & C.tesi)

DELUXE ODALAR – TERASLI Bunlar kendi terası olan odalarımızdır. Bazıları full, bazıları ise kısmi deniz manzaralıdır. Mehtaba karşı şarap keyfi yapılabilecek odalarımızdır.

A(Hİ)

A(HS)

DELUXE ODALAR – BALKONLU Bunlar balkonlu ve nispeten geniş odalarımızdır.

B(Hİ)

B(HS)

SUPERİOR ODALAR – BALKONLU Bu odalarımız balkonludur.

C(Hİ)

C(HS)

SUPERİOR ODALAR – BAHÇE Bunlar müstakil bahçe odalarımızdır.

D(Hİ)

D(HS)

STANDARD ODALAR Bunlar aynı zamanda ekonomik olarak adlandırdığımız odalarımızdır. Bu odaların iç dekorasyonu ve konforu diğer odalarla tamamen aynıdır. İki çeşit standard odamız mevcuttur. Bir oda çeşidinde cam ve balkon yoktur. Diğer oda çeşidimiz ise yarı zemindir. Bu odalarımız ekonomik oda olma özelliği ile öne çıkmaktadır.

E(Hİ)

E(HS)