Kumsal Otel Yandex Harita’da Nasıl Görünüyor

Kumsal Butik Otel’in ulaşım bilgilerini Yandex Harita’dan görmek isterseniz:


kumsal otel yandex harita'da nasıl görünüyor

Haritada işaretlendi:

1
Kumsal Butik Otel
0216-382-1258
2
Adalar Belediyesi
5
Aya Dimitri Kilisesi
3
Büyükada Saat Kulesi
4
TREK Bisiklet
Kiralama

KUMSAL OTELE GELMEK İÇİN:

Kumsal Otel, Anadolu yakasının ayrıcalıklı alışveriş bölgesi olan Bağdat caddesine yarım saat mesafede, Avrupa yakasının ayrıcalıklı alışveriş bölgesi olan Nişantaşına ve şehrin turistik merkezlerine ise deniz ulaşımı ile yaklaşık bir saat uzaklıkladır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanından ise 60 dakika uzaklıktadır. Büyükada’ya 3 degisik deniz araci ile gelinebilir: vapur, deniz otobusu ve motor. Kabataş, Kadıköy ve Bostancı’dan vapur seferleri bulunmaktadır. Kabataş, Bostancı, Maltepe ve Kartal’dan motor seferleri bulunmaktadır. Kabataş ve Bostancı’dan deniz otobüsü seferleri bulunmaktadır.

 

KUMSAL BUTİK OTELİN KONUMU:

Kumsal Otel, ismini konumlanmış olduğu kumsal mevkiisinden almış olmaktadır. Vapur iskelesinden sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir. Adanın en güzel köşkleri ve villaları arasında yer alan Kumsal Otel, merkeze cok yakın olmasına rağmen, bir yandan da adanın en sakin ve huzurlu muhitlerinden birinde yer almaktadır.

YOL TARİFİ: Vapur iskelesinden otele gelmek için, iskeleden çıktıktan sonra sahildeki restoranların önünden 2-3 dakika yürüyüp Adalar belediyesine varacaksınız. Otelimiz paralel sokakta 100 m ileride yer almaktadır.

GOOGLE MAPS’teki görüntümüz

 

ADA İÇERİSİNDE ULAŞIM:

Adada ulaşım için, bisiklet veya atlı faytonlar kullanılmaktadır. İtfaiye, polis, belediye ve sağlık kurumlarınca kullanılan araçlar haricinde motorlu araç kullanımına izin verilmemektedir, dolayısıyla gürültü veya hava kirliliği yoktur.

TREK BİSİKLETLE ADA TURU:

Büyükada’da bisiklet kiralamak için en uygun fiyatlı bisikletçi Trek Bisiklet‘tir. Trek Bisiklet, vapurdan indikten sonra karşınıza çıkacak olan saat kulesinin hemen arkasında yer almaktadır.

Büyükada’daki bisiklet güzergahını incelemek için aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz:

kumsal otel yandex harita'da nasıl görünüyor

TREK BİSİKLET (0216-382-5650)

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
 
Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon : +90-216-382-12 58
Rezervasyon İçin Cep Telefonu : +90-531-337-33 30
Faks :
+90-216-382-12 59
E-mail :
info@kumsalbutik.com
Adres : ALTINORDU CAD. NO:32 BÜYÜKADA / İSTANBUL
 

Yol Tarifi : Vapurdan indikten sonra denizi arkanıza alıp sola döneceksiniz. Sahildeki restoranların arasından ilerleyerek Adalar Belediyesine ulaşacaksınız. Belediye binasının yan tarafından paraleldeki Altınordu caddesine geçeceksiniz. Kumsal Butik Otel Adalar Belediyesinin 100 metre ilerisindedir. Tabelasını göreceksiniz zaten.

 

Sıkça Sorulan Sorular