Rezervasyon & İletişim

Merhaba sevgili misafirimiz,

Otelimizin sayfalarını incelediniz. Sayfalarımızda bir sürü açıklama var, ne güzel değil mi? Ama biz Türküz ve çok acelemiz var:) Çok hızlı ulaşmak isteriz bilgilere. Sizin kafanızdan geçen sorular şunlar olabilir:

 

 

Instagram hesabımızı takip eden kullanıcılarımıza ekstra %5 indirim yapılmaktadır, lütfen rezervasyon yaparken not kısmına eğer ki takip ediyorsanız Instagram kullanıcı adınızı yazmayı unutmayınız.

 

https://www.instagram.com/kumsalbutikotel7/

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ ve FİYATLARINIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM:

Fiyatları öğrenmek istiyorsunuz, değil mi? İsterseniz aşağıdaki numaralardan arayabilirsiniz bizi, ya da info@kumsalbutik.com adresine email göndererek fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Fiyat bilgisi için hazır bir emailimiz var ve siz bize email gönderir göndermez otomatik olarak email adresinize gönderiliyor.

Rezervasyon İçin Telefon : 0216-382-2333
Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon : 0216-382-1258

Yol tarifi için : 0216-382-1259
Faks : 0216-382-1259
E-mail :
info@kumsalbutik.com
Adres : ALTINORDU CAD. NO:32 BÜYÜKADA / İSTANBUL
Diyelim ki otelin lokal telefonunu aradınız ve aldığınız bilgiden çok tatmin olmadınız. Ya da telefon sürekli meşgul çalıyor. O zaman fiyat analistimiz Havva hanımı (0216-382-2333) arayabilirsiniz. Fiyat analistimiz sizin bütçenize uygun bir çözüm üretmeye çalışacaktır. BU TELEFONLAR 7/24 AÇIKTIR. Yalnız rezervasyon ve fiyat analistimizin telefonlarını adres sormak gibi kendinizin de internetten kolayca bulabileceğinizin soruların yanıtları için meşgul etmezseniz seviniriz.

REZERVASYON YAPTIRMAK İSTİYORUM:

info@kumsalbutik.com adresine email gönderebilirsiniz. Ya da 0216-382-1258 nolu telefonlardan direk rezervasyon yaptırabilirsiniz. Eğer bu telefon sürekli meşgulse bize 0531-337-3330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Diyelim ki otelin lokal telefonunu aradınız ve aldığınız bilgiden çok tatmin olmadınız. O zaman fiyat analistimiz Havva hanımı (0216-382-2333) arayabilirsiniz. Fiyat analistimiz sizin bütçenize uygun bir çözüm üretmeye çalışacaktır. BU TELEFONLAR 7/24 AÇIKTIR. Yalnız rezervasyon ve fiyat analistimizin telefonlarını adres sormak gibi kendinizin de internetten kolayca bulabileceğinizin soruların yanıtları için meşgul etmezseniz seviniriz.

Rezervasyon işlemlerinin hızlı olabilmesi için, şu bilgileri sırasıyla söylemeniz gerekmektedir.

  1. İsim ve soyad
  2. Telefon
  3. Email adresi (konfirmasyon emaili göndermek için)
  4. Kalmak istediğiniz günler (sadece kalacağınız geceleri söylemeniz yeterli)
  5. Kalmak istediğiniz oda tipi

Lütfen bu bilgileri vermek konusunda direnç göstermeyiniz:) Telefon konuşması esnasında rezervasyon konusunda anlaşabilirsek, rezervasyonu garantili hale getirebilmek için aşağıdaki şekilde bir kaparo ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bizim bunları günde en az 200-300 insana söylediğimizi düşünürseniz, işimizin çok da kolay olmadığını tahmin edebilirsiniz. Bu nedenle rezervasyon işlemi esnasında bize yardımcı olursanız seviniriz.

 

REZERVASYON YAPTIRDIM, KAPORA ÖDEYİP REZERVASYONUMU GARANTİLİ HALE GETİRMEK İSTİYORUM:

Garantili rezervasyon sistemi ile çalışıyoruz. Önden gönderilecek tutar ödemenin yarısıdır. Geri kalan ödemeyi otelimize geldiğinizde nakit/kredi kartı olarak yapabilirsiniz.

NEDEN GARANTİLİ REZERVASYON:

Çünkü biz küçük bir oteliz ve yüzlerce odamız yok. Kaporasız oda rezervasyonu (eğer akabinde söz veren kişi gelmezse) ciddi miktarda kazanç kaybına sebep olmaktadır. Ödemesi yapılmamış rezervasyonları sistemde tutamıyoruz.

KREDİ KARTI ile MAIL-ORDER YOLUYLA ÖDEME:

Ayrıca Kredi Kartı bilgilerinizi göndermek için mail order formunu bu linkten indirebilirsiniz. Tüm gerekli bilgileri doldurduktan sonra (0216) 382-1259 ‘a fakslayabilirsiniz ya da info@kumsalbutik.com a email ile gönderebilirsiniz. Eğer form doldurmaya/faks çekmeye üşeniyorsanız, direk POS makinasından da yapabiliriz işleminizi. Yapacağınız tek şey, bize 16 haneli kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu vermek olacaktır.

BANKA HESABIMIZ:

İsterseniz havale ile ödeme yapabilirsiniz. Banka bilgimiz aşağıdaki gibidir.
HESAP SAHİBİ: MDY Turizm Tekstil İnşaat
İş Bankası Büyükada Şubesi
Şube Kodu:
1012 Hesap no : 0314859
IBAN :
TR470006400000110120314859

 

KARTSIZ İŞLEMLE PARA YATIRABİLİRSİNİZ:

İnternet bankacılığı kullanmıyorsanız veya İş bankası hesabınız yoksa, yapabileceğiniz en iyi şey, en yakın İŞ Bankası Bankamatiğine gidip, TC Kimlik numaranız ile KARTSIZ İŞLEM yoluyla İŞ Bankası hesabımıza ödeme yapmak olur. Detayları öğrenmek için tıklayın lütfen. Ödeme yaptıktan sonra dekontla tarafımıza email atsanız iyi olur. Fakat internetten havale veya bankamatikten TC Kimlik no ile ödeme yaptığınızda bizim hesabımıza zaten otomatik email geliyor. Ama eğer başka bankadan EFT yaptıysanız, onun için email biraz geç gelebiliyor. Havaleyi günün her saati yapabilirsiniz. Ama EFT’yi sadece 9:00-16:30 arası yapabilirsiniz. Eğer başkası adına havale yaptıysanız, açıklama kısmına sırasıyla şu bilgileri eklemeyi unutmayın: adına rezervasyon yapılan kişi, otele gelinecek tarih, anlaşılan oda tipi.

 

İNTERNETTEN YOL TARİFİNE BAKAMIYORUM, ADRES TARİFİ SORMAK İSTİYORUM:

Yol Tarifi : Vapurdan indikten sonra denizi arkanıza alıp sola döneceksiniz. Sahildeki restoranların arasından ilerleyerek Adalar Belediyesine ulaşacaksınız. Belediye binasının yan tarafından paraleldeki Altınordu caddesine geçeceksiniz. Kumsal Butik Otel, Adalar Belediyesinin 100 metre ilerisindedir. Tabelasını göreceksiniz zaten.

Elinizde akıllı telefon varsa, otelin koordinatlarını verelim size: 40.874393, 29.133406