Bugüne Özel İndirimler


Fiyatlarımızı nasıl belirliyoruz?

Kumsal Butik Otel olarak en önem verdiğimiz şey misafirlerimizin memnuniyetidir ve kalıcı bir misafir profili oluşturmak istiyoruz. Otel çalışanlarımızın hepsi bayandır ve oldukça deneyimlidir. Misafirlerimize mutlu bir konaklama hizmeti sunmak için özveriyle çalışmaktadırlar. Misafirlerimize çok daha kaliteli bir hizmet vermek adına aşağıdaki seçenekleri oluşturduk. Umarız beğenirsiniz.

ÇOK SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULARIN YANITLARI
ULAŞIM HAKKINDA BÜYÜKADA’DA AKTİVİTE OTELİMİZDE FORMLAR
GOOGLE MAPS görüntümüz
BÜYÜKADA’ya nasıl gelinir?
ULAŞIM TARİFESİ
FAYTON TURLARI
BÜYÜKADA’yı GEZELİM
BİSİKLET TURLARI
RESTORANLAR
PRENSES KOYU PLAJI
PLAJ Alternatifleri
ODALARIMIZ
ODA SÜSLEMELERİ
MEMNUNİYET ANKETİ
Hakkımızdaki Yorumlar
Bizden Haberler
KUMSAL CLUB CARD
insan kaynakları
Mail-Order Formu
Express Check-In

Resepsiyonumuz 24 saat açıktır. İstediğiniz zaman arayabilirsiniz. Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon : +90-531-337-3330. Rezervasyon İçin Cep Telefonu : +90-531-337-3330.

SEVGİLİ PAKETİ

 

Paket 15 SEVGİLİ PAKETİ…Deniz ve ay.. bir kabarıp bir durulmayı.. bir küsüp bir barışmayı.. gelemeyişi ve gidemeyişi.. gelişi ve gidişi.. sonsuz uzaklığı.. sonsuz ayrılığı.. ama aynı zamanda sonsuz yakınlığı.. sevenlerin birbirine ayna olmasını.. gerçek aşklarını dalga diliyle anlatmaya devam ediyor… Seninle sevgilerin bahar mevsimini yaşıyorum bir tanem… Bütün pembe güller senin; Sevgililer Gününde, sende benimsin bir tanem!Bu paket orjinal olarak 14 Şubat Sevgililer günü için hazırlanmıştı. Fakat o kadar yoğun talep görüyor ki, paketi hergün uygulamaya karar verdik. Ne zaman isterseniz bu paketi sipariş edebilirsiniz. Bu paketimizde güllerle oda süslemesi, şarap ve odaya kahvaltı servisi var. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için SEVGİLİLER GÜNÜ PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

RAKI-BALIK-FELEK PAKETİ

Paket 3 RAKI-BALIK-FELEK PAKETİ
Rakı-balık eşliğinde felekten bir gece paketi (restoranda yemek, otelimizde konaklama)
Mehtaba karşı şırıl şırıl akan denizin ve kıyıya usulca vuran dalgaların sesi ve greek müzik eşliğinde, arkadaşlarınızla bir rakı-balık keyfi yapmak ister misiniz? Siz kararınızı verin, biz size restoran ayarlayalım ve sizin için çataçat pazarlık yapalım. Arkadaşlarınızla güzel bir gece geçirdikten sonra da 1-2 dakika içerisinde yürüyerek otelimize gelip uyuyabilirsiniz, araba kullanma derdi olmadan. Bu paketin içinde restoranda rakı-balık ziyafeti ve otelimizde konaklama keyfi var. Tüm paketi çok uygun bir fiyata malediyoruz. Detayları öğrenmek için bize (0531) 337-33-30’dan ulaşabilirsiniz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.

KEMAN EŞLİĞİNDE İLANI AŞK PAKETİ

Paket 3 KEMAN EŞLİĞİNDE İLANI AŞK PAKETİ
Keman paket (kemancı, akşam yemeği, pasta, şarap ve süsleme)
Sevgilinize keman eşliğinde muhteşem bir gece yaşatmak ister misiniz? Öyleyse siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Kemancı ve isteğe bağlı olarak romantik bir akşam yemeği, pasta, şarap ve süslemelerle sevgilinizin ayaklarını yerden kesebilirsiniz. Sevgilinizle unutulmaz romantik bir zaman geçirmek istiyorsanız, en önemli anların sonsuza dek hatırlanacağı en güzel yerlerden biri olan Büyükada Kumsal Otel kusursuz servisi ile size romantik bir gece yaşama imkanı sunuyor.Siz keyfinize bakın, herşeyi bize bırakın. Ayrıca bu paketi satın alan çiftimize kahvaltı servisi odaya yapılmaktadır. Paketin fiyatı içine dahil olan hizmetlere göre değişmektedir. Tüm paketi çok uygun bir fiyata malediyoruz. Detayları öğrenmek için bize (0531) 337-33-30’dan ulaşabilirsiniz.Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.

BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.

DOĞUM GÜNÜ PAKETİ

Paket 4 DOĞUM GÜNÜ PAKETİPasta, şarap ve oda süslemesiOna unutulmaz bir doğum günü sürprizi mi hazırlamak istiyorsunuz? O zaman siz detaylarla zaman kaybetmeyin, herşeyi bize bırakın. Pastayı ve şarabı biz alalım, süslemeyi biz yapalım. Bu paketin içinde bir pasta, bir şarap ve bir oda süslemesi var. Ayrıca bu paketi satın alan çiftimize kahvaltı servisi odaya yapılmaktadır. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için DOĞUM GÜNÜ PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

BALAYI PAKETİ

Paket 2 BALAYI PAKETİ Bu sene balayı rezervasyonlarında rekor kırdık. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!Balayı çiftlerine özel oda süslemesi, şarap, fayton turu, odaya kahvaltı…Ve nihayet o mutlu gün gelip çattı. Aylardır süren koşuşturma bitti, imzalar atıldı, düğünler yapıldı. En sonunda nihayet başbaşa kalabildiniz. Ama sizde epey yoruldunuz değil mi? O zaman şık bir balayını hakettiniz. Romantizmin doruğa çıktığı Büyükada’da, adanın en güzel butik oteli Kumsal Butik Otel sizin için çok özel bir paket hazırladı. Düğün yorgunluğuna giderecek çok tatlı bir balayı paketimiz var. Siz zaten düğünü tamamlayana kadar bir sürü detayla uğraştınız. Balayını planlamayı bize bırakın. Balayı çiftlerine özel oda süslemesi yapıyoruz. Odaya şarap ikramı yapıyoruz. Faytonla bir adet Büyükada turu hediye ediyoruz. Ayrıca bu paketi satın alan çiftimize kahvaltı servisi odaya yapılmaktadır. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için BALAYI PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

EVLİLİK TEKLİFİ

Paket 12 EVLİLİK TEKLİFİEvlilik teklifinizi çok özel bir yerde yapabilirsiniz… Her gelin adayı romantik bir evlilik teklifini hayal eder. Her damat adayı da edeceği teklifin herkesinkinden farklı ve unutulmaz olmasını ister. Eğer siz de sevdiğiniz kadına ömür boyu birlikte olmayı teklif ederken çok romantik bir ambiyans yaratmayı düşünüyorsanız, biz size yardımcı olabiliriz. Bunu çok kereler yaptık. Evlilik teklifinin özel olması demek evlilik için atılan ilk adımın özel olması anlamına gelir. Bu nedenle evlilik teklifini yapmadan önce iyice düşünmeli size ve sevdiğiniz kadına en uygun olan şartları yaratmalısınız. Böylece ilerde geçmişe dönüp baktığınızda o anı hiç unutmazsınız. Sizin için o anları unutulmaz kılmayı en iyi biz biliriz. Size özel oda süslemesi yapıyoruz. Sürprizlerimizi öğrenmek için bize 90-531-337-3330’dan ulaşabilirsiniz.Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

CUMA-CUMARTESİ 2 GECELİK HAFTASONU PAKETİ

Paket 5 CUMA-CUMARTESİ 2 GECELİK HAFTASONU PAKETİ%10 İndirim!Her hafta Cuma-Cumartesi günleri 2 gece üst üste konaklamak isteyen bir misafir çiftimize bir güzellik yapalım dedik. Her hafta böyle bir şanslı çiftimize toplam ücret üzerinden %10 indirim yapıyoruz. Ayrıca bu paketi satın alan çiftimize bir de fayton turu hediye ediyoruz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için CUMA CUMARTESİ PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz. Bu indirim, müsaitlik durumuna göre, o hafta garantili rezervasyon yaptıran sadece bir misafirimiz için yapılabilmektedir.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

PLAJ DENİZ KUM PAKETİ

Paket 17 PLAJ DENİZ KUM PAKETİBu pakette plaj biletleri ve bisiklet veya fayton var!İstanbul’un yanıbaşında yazdan bir kaç gün çalmak ister misiniz? Otelimizde konaklayıp, Büyükada’nın en güzel plajlarından biri olan Prenses Koyu Plajı‘nda denize girebilirsiniz. Plaja 3 değişik şekilde gidebilirsiniz. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için PLAJ DENİZ KUM PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

AROMATERAPİ SPA PAKETİ

Paket 16 AROMATERAPİ SPA PAKETİ Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmek istiyorsanız, bu paket tam size göreŞehir karmaşasında sevgilinizle başbaşa kalamıyor musunuz? İşte size sevgilinizle kaliteli zaman geçirmek için mükemmel bir fırsat. AROMATERAPİ Spa paketi ile kendinizi ve sevgilinizi şımartın! Bilinen en eski tedavi yöntemlerinden biri de masaj ile tedavidir. Masajın refleks etkisi ile genel bir gevşeme sağlanır, mekanik etkisi ile de dolanım artar, kas içi yapışıklıklar azalır, kas içi sıvılar hareketlenir. Aromaterapi masajı ruhunuzu ve duygularınızı yatıştıran, stresten uzaklaştıran, daha duru ve sakin bir zihin yapısına sahip olmak isteyenlerin tercihidir. AROMATERAPİ SPA paketimiz bir oda süslemesi (KÜÇÜK KALP süslemesi) ve bir SPA setinden oluşmaktadır. SPA seti banyo tuzu, banyo köpüğü, banyo losyonu, banyo jeli , lif ve fırça içermektedir. AROMATERAPİ Spa paketimiz ile sevgilinizle aranızdaki duygusal ve tensel teması güçlendirip ve onu çok mutlu edebilirsiniz.Romantizmin doruğa çıktığı Büyükada’da, adanın en güzel butik oteli Kumsal Butik Otel sizin için çok özel süsleme seçenekleri sunuyor. Oda süsleme seçeneklerimizi inceleyip istediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Biz çok sık oda süslemesi yapıyoruz. Hem süslemenin güzelliği, hem de ekonomikliği konusunda çok iddialıyız. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için AROMATERAPİ SPA PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

HERHANGİ BİR GÜN PAKETİ

Paket 1 HERHANGİ BİR GÜN PAKETİOda süslemesi, şarap, fayton turu, odaya kahvaltı…Sevdiğinize onu ne kadar sevdiğinizi göstermek için özel bir gün olması gerekmiyor, değil mi:) Sevgilinizi 365 günün herhangi bir günü sevebilirsiniz.Romantizmin doruğa çıktığı Büyükada’da, adanın en güzel butik oteli Kumsal Butik Otel sizin için çok özel süsleme seçenekleri sunuyor. Oda süsleme seçeneklerimizi inceleyip istediğiniz tercihleri yapabilirsiniz. Biz çok sık oda süslemesi yapıyoruz. Hem süslemenin güzelliği, hem de ekonomikliği konusunda çok iddialıyız. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için HERHANGİ BİR GÜN PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

ROMANS PAKETİ: ROMANTICO in PRINKIPO

Paket 3 ROMANS PAKETİ: ROMANTICO in PRINKIPORomantik paket (fayton turu, şarap ve süsleme)Bir zamanlar prens ve prenseslerin sürgün edildiği, ismini de buraya sürgün edilen prenslerden alan Prinkipo’nun (Büyükada’nın eski ismi, Rumca’da Prensler adası anlamına geliyor) bu özel gecede prens ve prensesi siz olabilirsiniz. Sevgilinizle unutulmaz romantik bir zaman geçirmek istiyorsanız, en önemli anların sonsuza dek hatırlanacağı en güzel yerlerden biri olan Büyükada Kumsal Otel kusursuz servisi ile size romantik bir gece yaşama imkanı sunuyor.Siz keyfinize bakın, herşeyi bize bırakın. Faytonu biz ayarlayalım, şarabı biz alalım, süslemeyi biz yapalım. Bu paketin içinde bir fayton turu (küçük tur), bir şarap ve bir oda süslemesivar. Ayrıca bu paketi satın alan çiftimize kahvaltı servisi odaya yapılmaktadır. Tüm paketi çok uygun bir fiyata malediyoruz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ROMANS PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

TREKKING ADA PAKETİ

Paket 6 TREKKING ADA PAKETİİki seçeneğiniz var: Bisiklet ya da FaytonŞehirden uzaklaşıp doğa ile başbaşa bir haftasonu geçirmek isterseniz, bu paket kaçmaz. Büyükada’ya daha önce gelmediniz mi? İşte size mükemmel bir fırsat. Bu paketin içinde bir ulaşım seçeneği var. İsterseniz fayton seçersiniz, isterseniz bisiklet. Anlaşmalı olduğumuz fayton ve bisiklet dükkanı sayesinde çok indirimli fiyatlarla bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu paketi alan misafirlerimize adanın gizli hazine haritasını da veriyoruz, resepsiyonistimizden isteyiniz:) Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için TREKKING ADA PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

KIŞ 99 TL STANDARD ODA KONAKLAMA PAKETİ

Paket 18 KIŞ 99 TL STANDARD ODA KONAKLAMA PAKETİKış aylarında sevgilinize sarılıp kıvrılmak isterseniz…Bizim KIŞ paketimizi değerlendirebilirsiniz. Yalnız bu paket sadece HAFTAİÇİ günler geçerlidir. Fiyat 2 kişilik fiyattır ve kahvaltı fiyata dahildir.
Dikkat Dikkat! Bu paket CUMARTESİ günleri kesinlikle geçerli değildir. Evrensel olarak Cuma ve Cumartesi geceleri haftasonu tarifesine girer. Fakat biz Cuma günleri müsaitlik varsa, müsaitlik ölçüsünde bu paketimizden yararlandırmaya çalışırız. Fakat Cuma günü yoğunluk varsa, normal fiyat listemiz geçerli olur. Ayrıca bu promosyon sadece standard odalarda geçerlidir. Lütfen promosyon koşullarını dikkatlice okuyunuz.
Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız.
BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

EARLY BIRD İNDİRİMİ

Paket 7 EARLY BIRD İNDİRİMİEn az 10 gün öncesinden rezervasyon yapanlara %10 İndirim“Early Bird” Amerikalıların işini erkenden halleden akıllı insanları tanımlamak için kullandıkları bir deyim. Biz de erkenden rezervasyon yapan planlı programlı misafirlerimize bir şirinlik yapalım diye düşündük. En az 10 gün öncesinden rezervasyon yapan misafirlerimize liste fiyatı üzerinden %10 indirim yapıyoruz. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu indirim, müsaitlik durumuna göre, o hafta garantili rezervasyon yaptıran sadece bir misafirimiz için yapılabilmektedir. Lütfen resepsiyonistimize ısrar etmeyiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

ÖĞRENCİ PAKETİ

Paket 9 ÖĞRENCİ PAKETİYaşasın hayat boyu öğrencilik!Hep bitsin isteriz ya öğrencilik, aslında ne güzel şeydir öğrenci olmak… Hepimiz geçtik o yollardan… Bu nedenle sizi anlıyoruz ve çok sempati duyuyoruz… Sadece haftaiçi günlerde geçerli olmak üzere, öğrenci kimliğini gösterenlere %10 indirim yapıyoruz! Yalnız altını önemle çizmek isteriz ki bu paket Cumartesi günleri geçerli değildir. Ayrıca prensip olarak 100 TL’nin altında (o da eğer haftaiçi ise) kesinlikle oda vermiyoruz. Lütfen resepsiyonistimize ısrar etmeyiniz. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ÖĞRENCİ PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz. Bu indirim, müsaitlik durumuna göre, o hafta garantili rezervasyon yaptıran sadece bir misafirimiz için yapılabilmektedir. İndirimleri uygulayıp uygulamamak otel yönetiminin insiyatifindedir. Biz küçük bir oteliz. Otel çok yoğun olduğu takdirde, indirim yapılmayabilir. Fiyat konusunda ısrarcı veya iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışan misafirlere yardımcı olmuyoruz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

EKONOMİK KONAKLAMA PAKETİ

Paket 10 EKONOMİK KONAKLAMA PAKETİBir tane çok ekonomik bir odamız var ama…Bize gelip “ya biz sadece uyumak için bir oda istiyoruz, bizim önemli olan ucuz olması” diyenler oluyor. İşte bizim bir tane öyle odamız var. Bu odanın konfor olarak diğer odalardan hiçbir farkı yok. Bu oda da klima, tv, buzdolabı, klima, wi-fi ve kendi banyosu var. İç dekorasyonu diğer odalarla aynı. Eeee neden ucuz peki? Çünkü iki oda arasında kalıyor ve penceresi yok. İşte tek eksik yanı bu. Ama fiyat olarak da çok cazip bir fiyatı var. Resepsiyonistimize 8 veya 13 diye sorabilirsiniz. Seçim sizin…Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için EKONOMİK KONAKLAMA PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

HAZİNE ADASI PAKETİ

Paket 11 HAZİNE ADASI? LOST MU? SURVIVOR MI?Sizinle bir oyun oynamak istiyoruz…Bu oyun otelde başlıyor, adanın sokaklarında dolanıyor, yine otelde son buluyor. Yoldaki bilmeceleri çözerseniz, sonunda sizi bir ödül bekliyor.Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için HAZİNE ADASI PAKETİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

YILBAŞI PAKETİ

Paket 8 ve YILBAŞI GECESİ
Gece tam 12’de odaya şarap servisi!
Yeni yıla çok değişik bir yerde sevgilinizle başbaşa girmek istermisiniz? Yılbaşı paketimiz iki kişilik oda-kahvaltı içermektedir. Paketimizde yer alan diğer şeyler şunlardır: 1) gece tam 12’de odaya şarap servisi, 2) odaya gül süslemesi, 3) ertesi gün saat 14:00 de geç check-out opsiyonu, 4) ertesi gün YENİ YIL BRUNCH’ı, 5) otel misafirleri arasında yapılacak olan çekilişte ödül olarak “Ocak ayı içerisinde haftaiçi bir gün kullanılmak üzere Deluxe odada konaklama” hediyesi verilecektir. Yılbaşında bizim bir programımız yok. Fakat Büyükada’daki restoranlar da muazzam eğlenceler var. Bu restoranlar hakkında bilgi edinmek için Büyükada’daki restoranlar linkine tıklayınız. Ama sınırlı sayıda yer var. O yüzden önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Oda Süsleme seçenekleri için tıklayınız. Bu paketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için YILBAŞI PAKETLERİ linkine tıklayınız. Detayları öğrenmek için bize 90-531-337-3330’den ulaşabilirsiniz.BİZDEN FİYAT TEKLİFİ İSTEMEK İÇİN TIKLAYIN.ya da KENDİNİZ BİR FİYAT ÖNERİN.

KUMSAL CLUB CARD

Adınız ve soyadınız:
Doğum tarihiniz:
 /  / 
Telefonunuz:
-
E-mailiniz:
KUMSAL CLUB CARDKumsal Club Card, Kumsal Butik Hotel Büyükada misafirlerinin özel ayrıcalıklardan faydalanmaları için hazırlanan bir karttır. Kumsal Butik Otel’in sunduğu hizmetlerden yararlanmak ve Kumsal Butik Otel ile ilgili son gelişmelerden haberdar olmak için üye olmanız yeterli. Üstelik tamamen ücretsiz!Lütfen adınızı, soyadınızı, telefonunuzu ve email adresinizi yandaki boşluklara giriniz. Sistem yöneticimiz, üyeliğinizi onayladıktan sonra size bir Üyelik numarası gönderecektir. Kumsal Club Card ayrıcalıklarını öğrenmek için tıklayınız.

 

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfada bahsi geçen indirimler, müsaitlik durumuna göre yapılabilmektedir. İndirimleri uygulayıp uygulamamak otel yönetiminin insiyatifindedir. Biz küçük bir oteliz. Otel çok yoğun olduğu takdirde, indirim uygulanmayabilir. Otel yönetiminin indirimleri uygulama mecburiyeti yoktur. Resepsiyonistlerimiz müsaitlik ölçüsünde zaten size fiyat konusunda yardımcı olacaklardır. Resepsiyonistler kendilerine verilen talimat doğrultusunda satış yapabilirler. Fiyat konusunda ısrarcı veya iyi niyetimizi suistimal etmeye çalışan misafirlere yardımcı olmuyoruz. Lütfen resepsiyonistleri zorlamayınız. Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

 

BÜYÜKADA RESTORANLARI

BÜYÜKADA’daki RESTORANLAR HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

Büyükada Restoranları

Büyükada’daki restoranlar konusunda inanılmaz çok soru alıyoruz. Bu nedenle şöyle bir restoranlar sayfası yapma gereği duyduk. Bu sayfada bizim bilgimiz dahilindeki restoranların resimleri, telefonları, adresleri, web siteleri ve ayrıca bu restoranlar hakkında FEŞMEKAN isimli web sitesinde yer alan yorumlara linklerini bulabilirsiniz. Ayrıca sayfanın en altında, bu restoranların KUMSAL BUTİK OTEL’e uzaklığını Google haritası üzerinden gösteren krokiler yer almaktadır. Çok daha detaylı bilgi için Büyükada’daki restoranlar linkine tıklayınız.

Büyükada Restoranları

Bu restoranların çoğu vapur iskelesine çok yakındır. Çoğu vapur iskelesinden otelimize yürüme güzergahı üzerindedir. Saymak gerekirse: Kapri, Milto, Milano, By Şükrü, Lido, Ali Baba, Façyo, Sefanın Yeri, Antepli, Konak, Köşem, Sultanahmet Köftecisi.

Büyükada Restoranları

Çok daha detaylı bilgi için Büyükada’daki restoranlar linkine tıklayınız.