Bisiklet Turu


Marmara’nın incisi, adaların en güzeli Büyükada’ya vardınız! Büyükada’da ne yapılır? Tabii ki bisikletle tur yapılır:) Büyükada’da iki çeşit tur yapabilirsiniz: Büyük tur ve küçük tur. Bisikletle küçük tur 1 saat sürerken, büyük tur 2 saat sürmektedir. Büyük tur ve küçük tur güzergahlarını bu sayfanın sonundaki haritadan görebilirsiniz. Küçük tur güzergahı mor ile işaretlenmiştir. Büyük tur güzergahı ise ve mor ve yeşil ile işaretlenmiş güzergahların tamamını kapsamaktadır. Büyük ve küçük tur güzergahı üzerinde çok güzel köşkler, villalar ve tarihi yapılar yer almaktadır. Ama biz sizin yerinizde olsak sadece ana arterlerde dolaşmayız. İç sokaklara da kırarız bisikletin direksiyonunu. Büyükada ile ilgili keşfedilecek çok şey var ara sokaklarda! Ünlü bir Türk düşünürümüzün de söylediği gibi, Büyükada’da hayat aralarda yaşanıyor.

BİSİKLETİ NEREDEN BULACAĞIZ?

Çok ucuz fiyatlara, saatlik veya günlük olarak bisiklet kiralamak mümkün. Büyükada’nın en güvenli, en bakımlı ve en ucuz biskikletlerini TREK Bisiklet dükkanından bulabilirsiniz. Bisikletleri saatlik veya günlük olarak çok ucuza kiralayabilirsiniz.

TREK Bisiklet Kiralama Dükkanı
*** Telefon: 216-382-5650
İşletme: TREK Bisiklet Büyükada Şubesi. Bisiklet kiralanabilir.
Adres: 23 Nisan Caddesi No:23 BÜYÜKADA/İSTANBUL
Telefon: 216-382-5650
Grup olarak kiralama için telefon:
0532-694-1650
Hangi Aktivitelere Uygun:
Adada bisiklet ile küçük veya büyük tur yapmak.
Web Sitesi: http://www.adalarbisiklet.com
TREK Bisiklet’ten çok ucuza saatlik veya günlük bisiklet kiralayıp, Büyükada’da dilediğinizce gezebilirsiniz.

TREK BİSİKLETİN KONUMU:

YOL TARİFİ: Denizi arkanıza alın. Vapur iskelesinden çıktıktan sonra, tam karşınızda bir saat kulesi göreceksiniz. Saat kulesine doğru ilerleyin. Saat kulesinin arkasında, köşede Hacıbaba dondurmacısı bulunmaktadır. Hacıbaba Dondurmacısının yanında Tuba Butik, Tuba Butik’in hemen yanında ise TREK Bisiklet dükkanı yer almaktadır. TREK BİSİKLET (0216-382-5650)

Adada iki çeşit tur yapabilirsiniz: Büyük tur ve küçük tur. Küçük tur 1 saat sürerken, büyük tur 1.5 saat sürmektedir. Büyük tur ve küçük tur güzergahlarını aşağıdaki haritadan görebilirsiniz. Küçük tur güzergahı mor ile işaretlenmiştir. Büyük tur güzergahı ise ve mor ve yeşil ile işaretlenmiş güzergahların tamamını kapsamaktadır.


Bunu daha büyük bir haritada görüntüle: Kumsal Butik Hotel Map

GOOGLE MAPS’teki görüntümüz

ADA İÇERİSİNDE ULAŞIM:
Adada ulaşım için, bisiklet veya atlı faytonlar kullanılmaktadır. İtfaiye, polis, belediye ve sağlık kurumlarınca kullanılan araçlar haricinde motorlu araç kullanımına izin verilmemektedir, dolayısıyla gürültü veya hava kirliliği yoktur.

Büyükada’daki bisiklet güzergahını incelemek için aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz:

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon : +90-216-382-12 58
Rezervasyon İçin Cep Telefonu : +90-531-337-33 30
Faks :
+90-216-382-12 59
E-mail :
info@kumsalbutik.com
Adres : ALTINORDU CAD. NO:32 BÜYÜKADA / İSTANBUL

Yol Tarifi : Vapurdan indikten sonra denizi arkanıza alıp sola döneceksiniz. Sahildeki restoranların arasından ilerleyerek Adalar Belediyesine ulaşacaksınız. Belediye binasının yan tarafından paraleldeki Altınordu caddesine geçeceksiniz. Kumsal Butik Otel Adalar Belediyesinin 100 metre ilerisindedir. Tabelasını göreceksiniz zaten.

 

ÇOK SIK KARŞILAŞTIĞIMIZ SORULARIN YANITLARI
ULAŞIM HAKKINDA BÜYÜKADA’DA AKTİVİTE OTELİMİZDE FORMLAR
GOOGLE MAPS görüntümüz
BÜYÜKADA’ya nasıl gelinir?
ULAŞIM TARİFESİ
FAYTON TURLARI
BÜYÜKADA’yı GEZELİM
BİSİKLET TURLARI
RESTORANLAR
PRENSES KOYU PLAJI
PLAJ Alternatifleri
ODALARIMIZ
ODA SÜSLEMELERİ
MEMNUNİYET ANKETİ
Hakkımızdaki Yorumlar
Bizden Haberler
KUMSAL CLUB CARD
insan kaynakları
Mail-Order Formu
Express Check-In