Bisiklet Turu

Marmara’nın incisi, adaların en güzeli Büyükada’ya vardınız! Büyükada’da ne yapılır? Tabii ki bisiklet turu yapılır:)

Büyükada’da iki çeşit tur yapabilirsiniz: Büyük tur ve küçük tur. Bisikletle küçük tur 1 saat sürerken, büyük tur 2 saat sürmektedir. Büyük tur ve küçük tur güzergahlarını bu sayfanın sonundaki haritadan görebilirsiniz. Küçük tur güzergahı mor ile işaretlenmiştir. Büyük tur güzergahı ise ve mor ve yeşil ile işaretlenmiş güzergahların tamamını kapsamaktadır. Büyük ve küçük tur güzergahı üzerinde çok güzel köşkler, villalar ve tarihi yapılar yer almaktadır. Ama biz sizin yerinizde olsak sadece ana arterlerde dolaşmayız. İç sokaklara da kırarız bisikletin direksiyonunu. Büyükada ile ilgili keşfedilecek çok şey var ara sokaklarda! Ünlü bir Türk düşünürümüzün de söylediği gibi, Büyükada’da hayat aralarda yaşanıyor.

Bisikleti Nereden Bulacağız?

Çok ucuz fiyatlara, saatlik veya günlük olarak bisiklet kiralamak mümkün. Büyükada’nın en güvenli, en bakımlı ve en ucuz biskikletlerini TREK Bisiklet dükkanından bulabilirsiniz. Bisikletleri saatlik veya günlük olarak çok ucuza kiralayabilirsiniz.

TREK Bisiklet Kiralama Dükkanı
Telefon: 0532 694 16 50
bisiklet turu İşletme: TREK Bisiklet Büyükada Şubesi. Bisiklet kiralanabilir.
Adres: 23 Nisan Caddesi No:23 BÜYÜKADA/İSTANBUL
Telefon: 0532 694 16 50
Hangi Aktivitelere Uygun:
Adada bisiklet ile küçük veya büyük tur yapmak.
Web Sitesi: http://www.adalarbisiklet.com
TREK Bisiklet’ten çok ucuza saatlik veya günlük bisiklet kiralayıp, Büyükada’da dilediğinizce gezebilirsiniz.

bisiklet turu bisiklet turu

Trek Bisikletin Konumu:

YOL TARİFİ: Denizi arkanıza alın. Vapur iskelesinden çıktıktan sonra, tam karşınızda bir saat kulesi göreceksiniz. Saat kulesine doğru ilerleyin. Saat kulesinin arkasında, köşede Hacıbaba dondurmacısı bulunmaktadır. Hacıbaba Dondurmacısının yanında Tuba Butik, Tuba Butik’in hemen yanında ise TREK Bisiklet dükkanı yer almaktadır. TREK BİSİKLET (0532 694 16 50)

 


Bunu daha büyük bir haritada görüntüle: Kumsal Butik Hotel Map

GOOGLE MAPS’teki görüntümüz

Ada İçerisinde Ulaşım:

Adada ulaşım için, bisiklet veya atlı faytonlar kullanılmaktadır. İtfaiye, polis, belediye ve sağlık kurumlarınca kullanılan araçlar haricinde motorlu araç kullanımına izin verilmemektedir, dolayısıyla gürültü veya hava kirliliği yoktur.

Büyükada’daki bisiklet güzergahını incelemek için aşağıdaki resmin üzerine tıklayabilirsiniz:

bisiklet turu

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Otel Hakkında Bilgi İçin Telefon : +90-216-382-12 58
Rezervasyon İçin Cep Telefonu : +90-531-337-33 30
Faks :
+90-216-382-12 59
E-mail :
info@kumsalbutik.com
Adres : ALTINORDU CAD. NO:32 BÜYÜKADA / İSTANBUL
 

Yol Tarifi : Vapurdan indikten sonra denizi arkanıza alıp sola döneceksiniz. Sahildeki restoranların arasından ilerleyerek Adalar Belediyesine ulaşacaksınız. Belediye binasının yan tarafından paraleldeki Altınordu caddesine geçeceksiniz. Kumsal Butik Otel Adalar Belediyesinin 100 metre ilerisindedir. Tabelasını göreceksiniz zaten.

 

Sıkça Sorulan Sorular