Bankamatikten Hesabınız Yada Kartınız Olmadan Adım Adım Kolay Para Yatırma

Merhaba sevgili misafirimiz,

Biz garantili rezervasyon sistemi ile çalışıyoruz. Misafirlerimizin çoğu nasıl kapora yatırabiliriz diye sorduğundan bu web sitesini yarattık. Bize kapora ödemesini birçok şekilde yapabilirsiniz. Kabaca 2 şekilde yapabilirsiniz:

1. Kredi kartınızı kullanarak mail-order yoluyla
2. İş bankası hesabımıza HAVALE/EFT yoluyla

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz tek yapacağınız şey, bize 16 haneli kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu vermek olacaktır.

İş Bankası hesabımıza HAVALE/EFT yaparak kapora ödemesi yapmak isterseniz, yine bir çok seçeneğiz var.

A.) İş Bankası hesabından İş Bankası hesabımıza havale:

Eğer İŞ Bankası hesabınız varsa ve internet bankacılığını kullanıyorsanız, bize havale yapmanız sadece 1-2 dakikanızı alır. Bunu günün her saati yapabilirsiniz, siz havale yapar yapmaz bizim email hesabımıza “havale geldi” diye mesaj düşecektir. Bu bizim en çok tercih ettiğimiz ödeme yöntemidir. Banka bilgimiz aşağıdaki gibidir:

İş Bankası Büyükada Şubesi
HESAP SAHİBİ: 
MDY Turizm Tekstil İnşaat
Şube Kodu:
1012 Hesap no : 0314859
IBAN : 
TR470006400000110120314859

B.) İşbank Atmden Kartsız Para Yatırma:

Diyelim ki İŞ Bankası hesabınız yok ve bize hızlıca kapora ödemesi yapmak istiyorsunuz. Tek yapacağınız şey, en yakın İŞ Bankası Bankamatiğine gidip, TC Kimlik numaranız ile KARTSIZ İŞLEM yoluyla İŞ Bankası hesabımıza ödeme yapmak. Neden İŞ Bankası hesabımız var, biliyormusunuz? Çünkü Türkiye’de en çok şubesi ve bankamatiği olan banka İŞ Bankasıdır. Evinizden çıktınız, Toros dağlarında oturmuyorsanız, en yakın İş bankası bankamatiğine ulaşmanız yürüyerek 10 dakikadan fazla sürmemeli. Muhakkak çok yakınınızda bir İŞ Bankası şubesi veya Bankamatiği vardır. Bu işlemi günün her saati yapabilirsiniz, siz ödeme yapar yapmaz bizim email hesabımıza “havale geldi” diye mesaj düşecektir. Bu bizim en çok tercih ettiğimiz ödeme yöntemlerinden biridir bu. İş Bankası hesabımıza Bankamatikten KARTSIZ İŞLEM yoluyla para yatırma işlemi aşağıda detaylı olarak anlatılmıştır.

Size en yakın İŞ BANKASI BANKAMATİĞİ‘ni bulmak için buraya tıklayınız.

 

ATMden Kartsız Para Yatırma:

1- İş Bankası Bankamatikten (ATM’den) GİRİŞ Tuşuna basınız.
2- Kartsız İşlemler Ana Menüsünden “Hesaba Para Yatırma” butonuna tıklayınız.
3- Parayı yatıran kişi, gelen ekrandan kendi “T.C. Kimlik Numarası“nı  mutlaka girmelidir.
4- Para yatırılacak Hesabın Numarası ve Şube Kodu girerek “Evet” seçeneğine tıklayınız. Banka bilgimiz aşağıdaki gibidir:

İş Bankası Büyükada Şubesi
HESAP SAHİBİ: 
MDY Turizm Tekstil İnşaat
Şube Kodu:
1012 Hesap no : 0314859
IBAN : 
TR470006400000110120314859

5- Para Girişi bölmesi açıldığında, yatırılacak para bu bölmeye konularak “Tamam” tuşuna basılır.
6- Makbuzunuzu (Bilgi Fişinizi) almayı unutmayınız.

İşte, bu işlem bu kadar basit! Misafirlerimiz çok zeki. Bir çok misafirimiz Bankamatik’ten TC Kimlik numarası kullanarak nasıl ödeme yapacaklarını zaten biliyorlar. Özellikle, yeni nesil gençlik bu ödeme tipini çok iyi biliyor, üstelik de bir üniversite öğrenciliği dönemi geçirmişlerse muhtemelen bunu en az bir kere yapmışlardır hayatlarında. Fakat yine de Bankamatiğin önüne ulaştıktan sonra bizi arayıp bizim ödeme işleminin her adımına eşlik etmemizi isteyen hatırı sayılır miktarda misafirimiz var. Bunu bize sormadan yapabilen misafirlerimize hayranlığımızı gizleyemiyoruz ve bu basit işlemi kendileri tek başına yapabildikleri için çok da sempatimizi kazanmaktadırlar. Kısacası, bu çok kolay bir işlem. Ama yine de bu işlemi tek başına yapamıyorsanız, 0216-382-1258 nolu telefonumuzdan lütfen bizi arayın. Biz sizin adım adım işlemi yapmanıza yardımcı oluruz. Biz de sınırlı personelimizle Türk halkının bu konudaki eğitimine katkıda bulunmuş oluyoruz:)

C.) Diğer Bankalardan İş bankası hesabımıza EFT yapmak:

Eğer İŞ Bankası hesabınız yoksa, bir bankamatiğe yürüyüp KARTSIZ İŞLEM ile para yatırmak da istemezseniz (yolda da 25-30 kalori harcanırdı oysaki), bir başka yapabileceğiniz şey diğer banka hesaplarından bizim İŞ Bankası hesabımıza EFT yapmak olacaktır. EFT işlemi de yukarıdaki diğer işlemler gibi yapılacaktır. Tek farkı bu işlemin iş günlerinde sabah 9:00 ile akşam 16:30 saatlari arasında yapılabiliyor olması. O saatler  dışında EFT ile ödeme yapmak isterseniz, ancak EFT talimatı yaparsanız olur ve onun da bizim hesabımıza düşmesi o işlemden sonraki ilk iş gününde olur. Bu nedenle ödemenizin elimize ulaşması gecikebilir. Havale yapıldığında ise bizim email hesabımıza hemen düşüyor ödeme yapıldığı bilgisi. Oysaki, EFT ile ödeme yapıldığında, ödeme yapıldığı bilgisi hemen gelmiyor emailimize. Ama internet bankacılığı ile HAVALE veya bankamatikten KARTSIZ İŞLEM yapmak istemiyorsanız, bu durumda EFT yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular